1. 9. 2022

Kvůli aktuální ekonomické situaci přistupujeme od 1.10.2022 k úpravě ceníku internetových tarifů. U zákazníků, kteří začali využívat naše služby v tomto roce je nový ceník platný již od 1.1.2022. Dříve připojení zákazníci měli stále původní ceny, bohužel s ohledem na aktuální vývoj ekonomické situace přistupujeme ke sjednocení cen u všech zákazníků. Hlavní důvody zvýšení cen jsou následující:

  • více než 10 let máme stejné ceny základních balíčků ( 290 / 490 / 690 Kč) rychlosti jsme za tuto dobu zvýšili cca 40x
  • ceny jsme historicky nezvyšovali ani když došlo ke zvýšení DPH
  • celková inflace za posledních 10 let byla přes 20%
  • předpokládaná inflace v tomto roce bude pravděpodobně přes 20 %
  • především v poslední době dochází k enormnímu zdražování našich vstupů - elektřiny, pohonných hmot, práce, hardware (z důvodu nedostatku čipů) atd.
  • zdražování vstupů nejsme již schopni plně pokrýt optimalizací na naší straně, proto přistupujeme ke zdražení internetových tarifů

V novém ceníku dochází u většiny tarifů k navýšení ceny o 100 Kč. Podrobný přehled cen tarifů platných od 1.10.2022 naleznete na https://www.futurnet.cz/archiv/smlouvy/kompletni_cenik_domacnosti_2022.pdf I nadále je možné služby předplatit na delší období a tím pádem získat slevu až cca 15%. Vzhledem k fakturaci formou předplatného, obdržíte fakturu s novou cenou již v průběhu září. U zákazníků, kteří využívají předplacení služeb na delší období, dojde k úpravě cen až u následující faktury. Novou cenu Vámi odebíraných služeb máte již nyní přístupnou v klientském portálu na https://portal.futurnet.cz 

Pokud chcete změnit Váš aktuální tarif na jiný, případně nastavit fakturaci na delší období a tím mít výhodnější cenu, nebo získat podrobnější informace o aktuálním ceníku, tak nás prosím kontaktujte. 

V případě, že s novou cenou nesouhlasíte, můžete službu ke 30.9.2022 ukončit, bez jakýchkoliv nákladů.

Pevně věříme, že nám zachováte přízeň i přes úpravu cen.